Kontakt

Rehngruppen AB

08-120 233 30 | www.rehngruppen.se |

Stockholm | Enkehuset Norrtullsgatan 45 | 113 45 Stockholm | Klicka här för karta (eniro).

Karlshamn | NetPort Science Park, Biblioteksgatan 4 | 374 35 Karlshamn | Klicka här för karta (Eniro)

 

Klicka här så kommer du till vårt kontaktformulär.

Du kan även nå oss via support@rehngruppen.se.

Anders Apelgren

073-719 29 00
Marie Rehn
marie@rehngruppen.se
073-719 29 10
 
Elisabeth Roman
elisabeth@rehngruppen.se
073-719 29 20
Maria Åkerström
maria@rehngruppen.se
073-719 29 30
Dean Wilson
dean.wilson@rehngruppen.se
073-719 29 55
Måns Eriksson
mans@rehngruppen.se
076-184 06 74
Erik Fogelberg
erik@rehngruppen.se
073-719 32 48
Anton Gyllenhammar
anton@rehngruppen.se
073-719 29 40
Mia Dahlstrand
mia@rehngruppen.se
073-719 32 40
Sara Kallstenius
sara@rehngruppen.se
073-719 32 47
Lovisa Lundmark
lovisa.lundmark@rehngruppen.se
073-719 29 39
Maria Vidzem
maria.vidzem@rehngruppen.se
073-719 29 35
Kristina Hedberg Adamson
kristina@rehngruppen.se
073-719 20 87
Sara Andersson
sara.andersson@rehngruppen.se
073-719 21 11