Kontakt

Rehngruppen AB

08-120 233 30 | www.rehngruppen.se |

Stockholm | Enkehuset Norrtullsgatan 45 | 113 45 Stockholm | Klicka här för karta (eniro).

 

Klicka här så kommer du till vårt kontaktformulär.

Du kan även nå oss via support@rehngruppen.se.

Anders Apelgren

073-719 29 00
Marie Rehn
marie@rehngruppen.se
073-719 29 10
Maria Åkerström
maria@rehngruppen.se
073-719 29 30
Måns Eriksson
mans@rehngruppen.se
076-184 06 74
Dean Wilson
dean.wilson@rehngruppen.se
073-719 29 55
Erik Fogelberg
erik@rehngruppen.se
073-719 32 48
Mia Dahlstrand
mia@rehngruppen.se
073-719 32 40
Sara Kallstenius
sara@rehngruppen.se
073-719 32 47
Lovisa Lundmark
lovisa.lundmark@rehngruppen.se
073-719 29 39
Maria Vidzem
maria.vidzem@rehngruppen.se
073-719 29 35
Kristina Hedberg Adamson
kristina@rehngruppen.se
073-719 20 87
Sara Andersson
sara.andersson@rehngruppen.se
073-719 21 11
Joanna Sundblad Arvór
joanna@rehngruppen.se
073-719 20 56
Carolina Bjurlefors
carolina@rehngruppen.se
073-719 29 30
Hanna Håkansson
hanna@rehngruppen.se
Josefine Fahlström
josefine@rehngruppen.se